Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem nő fű a kertben...

Miért nem nő fű a kertben (csak lúdfű)?

Figyelt kérdés

A kert egy ~20m2-es részén egyáltalán nem nő hagyományos fű, csak valami pici fehér virágú dolog amit én lúdfűként azonosítottam.


[link]


toltes.eu/images/2021/04/02/411168005511_297742525184.jpg


Valami baj lehet a talajjal? Túl neves/száraz? Egyáltalán mit lehet nézni rajta?



#fű #gyep #talaj #lúdfű
2021. ápr. 2. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd újra a fű telepítést, valószínűleg nem volt jó a mag/öntözés/tápanyag kombinációja.
2021. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt mi nem tudhatjuk, ugye, hogy milyen ott a talaj. Csak tippet adni és kizárni tudunk.

Azt mondjuk ki lehet zárni, hogy a talajnedvességgel lenne gond, mert a fű az mindenhol megél nyílt terepen, legfeljebb nem szép. Az kizárt, hogy beton van 10 cm mélyen? Vagy vetettél füvet, és ki se kelt? Mert akkor lehet rossz mag.

Vagy ha most vetted a kertet, akkor az előző tulajnak konyhakertje volt itt.

2021. ápr. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!