Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdemes e már a kerti csapot...

Érdemes e már a kerti csapot aktiválni- vagy korai még mert esetleg elfagyhat hidegebb hajnalokon?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez igen!!! Aktiváld csak! De csak a pályázati eredmények statisztikai adatainak feldolgozása után! (Én mondjuk megnyitom.)
2021. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a hétvégén megnyitottuk. :)


Már nagyon úntam, hogy kannában kell hátrahordani a vizet a veteményesbe... :)

2021. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már 3 hete kinyitottam. Bár nálunk azóta csak 1x volt egy gyenge éccakai fagy.
2021. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1 te miről beszélsz?


Én óvatos vagyok, inkább még nem nyitottam meg. Múltkor használtam ugyan de vissza el is zártam.

2021. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A statisztika: 3:0 A nyitás javára.

Megyek is (le az aknába) nyitni.

Én még nem unom a vízhordás t mert az még csak majd ezután lesz - de érdemes lenne beruházni egy körülbelül 40 méteres kerti slagba, mert az udvari csap tól olyan messze van a felhasználási hely... És az időben sem kevés amikor 12-15 öt fordulok hetente két háromszor

2021. ápr. 12. 11:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Most gondolkodom hogy rendesen alábecsült m a távolságot.
2021. ápr. 12. 11:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kilométerekre van a kert a lakásodtól, akkor nyugodtan nyisd ki. Ha a vidéketekre erős fagyokat mond a meteorológus, zárd el és vízteleníts.
2021. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyomás alatt lévő, klóros vizet tartalmazó csap -2 körül kezd kívülről fagyni, és kb. -4 körül (alatt) károsodik. Természetesen nem az, hogy reggel egy órát -4 van, hanem sok órán keresztül. Ilyen már nem lesz. Nekem is nyitva van.
2021. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kerttől sajna messze van (60-80 m)...itt van az ablakomtól 3 m-re...vagyis hozzám közel. Szerintem arra már nem 'vetemednék', hogy lemenjek azvízaknába elzárni, de vannak rá eszközeim, hogy letakarjam (a vízcsap a földből jön ki és kb. 60 cm magas...különféle 'edényszerű' eszközökkel (pl. műa. hordó) el tudom zárni a külvilágtól.
2021. ápr. 13. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!