Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van valami ötletek erre a...

Van valami ötletek erre a problémára?👇👇👇👇

Figyelt kérdés
Az van, hogy nyáron szeretnénk medencét💦 viszont van egy kutyusunk. És félünk hogyha kedve támad vmt marcangolni és kiharapja! Van valakinek valami ötlete? Mivel lehetne esetleg elkeríteni?

2021. ápr. 20. 18:27
 1/8 anonim válasza:
86%
Hát a miénk sosem harapta ki. Esetleg valami elegánsabb kerítéssel, mekkora méretű a kutyus?
2021. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Kenjétek be kutyaszarral az oldalát, nem fogja harapdálni.
2021. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
😂😂 Amúgy kb a térdemig ér és én vagyok 180 cm...
2021. ápr. 21. 19:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg olyat is olvastam hogy ha ilyen citrus illattal pl citrommal vagy valamivel befújuuk vagy valahogy megcsináljuk h olyan szag legyen ugye ezt a kutyák nem szeretik....
2021. ápr. 21. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kutyám imádja a citrom illatát és ízét is! Még az ecettel is szoktak riogatni hát kíváncsiságból megszagoltattam az üres flakont és azt is nyalogatta!😁 Úgyhogy ha nem tudod megtanítani hogy nem szabad szerintem is csak a fizikális elkerítés ami valóban hatásos lehet.
2021. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!! Még vslami ötlet??
2021. ápr. 23. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Barkácsáruházakban (pl. Obi, Praktiker) lehet vásárolni kerítéselemeket, amiket nem bonyolult felállítani. Én ezeket nézném meg a helyedben.
2021. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Harapdálni szinte biztosan nem fogja, de ha a mellső lábaival feláll a medence falára vagy kapirgálja, akkor a karmával könnyen átlyukaszthatja (ha olyan a kutya). Nálunk a vizslák ügyet se vetettek rá.
2021. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!