Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy elektromos fűnyíró...?

Egy elektromos fűnyíró...?

Figyelt kérdés

Egy elektromos fűnyíróból melyik a jobb?

Amelyikben van ékszíj vagy amelyik direkt hajtású.


Egy régebbi fűnyíróhoz (MTD) árulnak nyelet, csak mert lötyög, és nem tudom kiengedni a csavart, vagy WD40 nel próbálkozzak lazítani vagy vágjam le és pótoljam?



2021. máj. 3. 17:42
 1/6 Közveszélyes Kontár válasza:
100%

attetelesen se lehet kicsavarni? Hat ha eltorik az se a legjobb...


nem csak annyin mulik de kevesebb alkatresz mindeg jobb (onmagaban tekintve)

2021. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos fűnyíróból szerintem a direkt hajtású a jobb. Az ékszíjasnak kicsit bonyolulttabb a felépítése, több alkatrész tud benne tönkremenni, főleg csapágyak, a folyamatos feszítéstől. Két ugyanolyan szíjas fűnyíró hónapok alatt tönkrement, az utánuk vett direkt hajtású fűnyíró tökéletes, pedig már évek óta kivonult az országból az áruház is, ahol vettük, szóval nem mostani a fűnyíró.
2021. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél egyszerűbb legyen!
2021. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Semelyik.
2021. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
26%
Tényleg nem jók. Benzines kell. A damilosak is jók. Elektromos? Az gáz. Majd huzigálhatod a kábelt :D
2021. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem dízeles nem kell ki...ott nehéz, és ilyen benzin, ilyen olaj, nem kell!
2021. máj. 4. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!