Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűkasza nem indul.Meg néztem...

Fűkasza nem indul.Meg néztem a gyertyát h van-e szikra,és akkor láttam h száraz a gyertya.Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Mert sok ideje nem lett indítva, gondolom és kiszáradt. Hány ccm?
2021. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Használtam már az idén.3,5LE
2021. máj. 14. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
És hány ccm?
2021. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
52ccm
2021. máj. 14. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:

1,3-as magatoktól nem megy 3.5 le az 2kw

Kérdező,önt a gyertya helyére üzemanyagot tekerd vissza gyertyát és índisd be .

2021. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Fújd be a gyertyát és a gyertya helyét féktésztítóval ha van, ha nincs akkor benzinnel. Ha így sem indul, akkor más baja van. Valószínüleg mivel a gyertya ki volt száradva, ezért a membránja is kiszáradhatott.
2021. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Öntögessen benzint, meg féktisztítózza? A fő probléma ott van, hogy nem jut benzin a hengerbe... Azért száraz a gyertya. Sokat ér vele ha benzint önt bele, aztán annyit megy, hogy pörög kettőt.


Szivató milyen van rajta? Kapcsolós, vagy klasszikus gumiharangos? Utóbbi esetben egyik gyakori hiba, hogy a gumiharang pereménél falsot képes szívni, elengedi az anyag a keretet, ereszteni nem fog de arra épp elég, hogy ott levegőt dolgozzon be. Ezt könnyű észrevenni, mert nem telik fel a harang se a szokott mértékig, és lassabban is nyeri vissza az alakját.


Milyen típus amúgy pontosan? Mert így csak találgatni lehet leginkább, de amit fentebb írtam ezzel a jelenséggel több kisgépnél is találkoztam.

2021. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Straus
2021. máj. 15. 08:46
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Itt sok az okod úgylátom, aki egy kicsit sem ért hozzá és itt osztja az észt a fotelból. Nem is érdemes ide írogatni. Ha elindul és leáll, akkor arra tudunk következtetni, hogy vagy üzemanyagellátási problémája van vagy valami más. Ezeknél a kerti gépeknél gyakori probléma, hogy mivel egész télen nincs elindítva, így nem kap benzint és a membrán kiszárad. Így a membrán többet nem lesz használható, ki kell cserélni (kb 1000 forint). Érdekes én akármennyi fűnyírót, fűkaszát szereltem a szezon elején, mindet úgy hozták be, hogy tavaly szezon végén még ment, most meg röffenni sem akar. Okosak vagytok úgylátom, fotelhuszárok...
2021. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Ha nyomogatod a primer pumpát akkor kering a benzin?

Van egy előnye ezeknek a kínai 52ccm gépeknek, azon felül, hogy remek gokartot lehet belőlük csinálni. :D

Olcsó és beszerezhető hozzá minden alkatrész. Ha benzin beöntésére vagy féktisztítóra beindul akkor karburátorral lesz a gond.

[link]

Jófogáson egyébként 2 ezer forint, csak a kép kedvéért mutatom, ugyan ez van a tiédben. Nem is érdemes felújítani, mire megtanulod a működését, beszerzed a membránt, tömítéseket elmegy az egésztől a kedved. Inkább egy új 2k-ért, abba csak bedugod a tankból jövő két csövet, átakasztod a gáz bowdent, rárakod a blokkra és készen vagy.

2021. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!