Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy Elbumps VP300 kis...

Van egy Elbumps VP300 kis membrános szivattyúm ásott kúthoz, nagyobb teljesítményért mit érdemes vennem?

Figyelt kérdés

A kút kb. 15 m mély és 1- 1,5 m jelenleg a víz benne. Locsolás után vissza is termelődik, 1000 m-en van fű, bokrok, gyümölcsfák, veteményes.

De öntözőrendszernek (forgófejes stb) maximum egyenként jó. Telek miatt hosszú a slag is, biztos van nyomasvesztes. Mit lenne érdemes vennem amivel egyszerre tudok locsolni szórófejjel meg mellé elbirja nyomassal az 1-2-3 pörgenytűt is?


Olvastam Elbumps VB10-ről pl. de tiszta vízhez írja és ez alul azért homokos. Vízben is biztos van hiába lett tosztíttatva meg gyűrűzve.


Ezen felül láttam ásott kút szivattyúkat 200 ezres árakkal, uszóval szárazon futás ellen.


Vagy van a házi vízmű tartállyal, nem tudom azt ha kút tetejére rakom vagy egy aknába, bírja e az ásott kút minőségű vizet


2021. máj. 16. 07:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!