Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lila karalábét,tépősalátát,pat...

Lila karalábét,tépősalátát,patiszont be lehet ültetni a már 1 hete virágzó borsó közé?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert ugye a borsó még ott van és azt sem akarom,hogy rádőljön az új vetésre. Nem rudom,hogy milyen gyorsan fognak a fent említett zöldségek nőni. Mert pár hét és a borsó lemegy.
2021. máj. 23. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a borsó közé kis ágacskákat szúrtam, abban megkapaszkodott és nem feküdt el. Hónapos retek volt közé vetve, most már fölszedtem azt is.
2021. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A borsó még legalább másfélszeresére meg fog nőni, elágazni, és garantáltan lefekszik. Ameddig el fog érni (a tövétől 50-80 cm), addig nem érdemes semmit ültetni. Ha magvetés, akkor mondjuk a patisszont körbeszurkálod botokkal, hogy megtartsák a rádőlő borsót. Karalábét virágládában neveld elő, mire kimegy a borsó, lehet palántázni. Tépősalátával már ne nagyon foglalkozz, pillanatok alatt magszárba megy júniusban. Igaz, eddig extrém hűvös volt a május, de nincs garancia rá, hogy a június meg nem lesz extrém meleg. Ha salátát akarsz nyáron, akkor vegyél nyári fejes salátát, pl. Attrakció bírja a hosszú nappalokat. Az rá is van írva a csomagolásra, amelyik nyárra való.
2021. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!