Kezdőoldal » Otthon » Kert » Csiperkegomba termődoboz, mit...

Csiperkegomba termődoboz, mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Sejtem hogy kb mindent :D de úgy kb mégis?


Egyáltalán ez most csiperke?? :D :D


[link]



2021. jún. 12. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Csiperkének néz ki.

Mivel nem tudjuk, hogy mit csináltál a dobozzal, ezért nem tudjuk megmondani, mit rontottál el.

A neten nézd meg, hogy hogyan kellett volna, és akkor el tudod dönteni, hogy mit csináltál másként. Mi nem tudjuk eldönteni, mert nem tudjuk, hogy csináltad.

2021. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez jogos. :D


Lent volt a pincében, nagyjából úgy csináltam ahogy a hozzá mellékelt papíron volt, rászórtam a tetejére a tőzeget, a nagyobb darabokat szétmorzsoltam, kevés vízzel belocsoltam, majd összehajtottam a fóliát sátor formára.

Vártam hogy megjelenjenek a borsó nagyságú kis gombák, mert akkor kellett volna szétnyitni a fóliát.

E helyett egy darab gomba kezdett el nőni, de az mint az őrült. Pár nap alatt ekkora lett.


Bár ebből az egyből is kijött egy kisebb adag pörkölt :D

2021. jún. 13. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

A hőmérséklet jó volt?

Akár még az is elképzelhető, hogy a dobozt anno rosszul tárolták, és a gombacsíra egy része elpusztult.

2021. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akár még az is lehet, végül is a Tescoba vettem :D


Bár én még bízok abban, hogy azzal hogy most kiszedtem ezt a nagyot, ettől talán elkezd hajtani a többi.

2021. jún. 13. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Több hullámban terem egy doboz. Bár az első szokott a legtöbb lenni.
2021. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!