Kezdőoldal » Otthon » Kert » 3 méter átmérőjű fémvázas...

3 méter átmérőjű fémvázas medencét hogy takarjátok le?

Figyelt kérdés
Van hozzá takaró ponyvám, de az átmérő miatt belelóg a vízbe amit szeretnék elkerülni mert közben alatta szeretném forgatni a vizet úszó skimmerrel. + így hogy beleér, a rá hulló levelek, bogarak is beleesnek amikor szedem le. Gondoltam veszek egy tetőlécet és keresztbe rakom, de az meg macera mert valahogy oda kell rögzíteni, hogy amikor húzom fel a ponyvát ne mozduljon el. Valami ötlet?

2021. jún. 17. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan puhafalu volt, de ott is kétszemélyes a mutatvány. Egyik embernek egy ponton oda kell fogni a ponyvát a medence széléhez, a másik pedig folyamatosan feszítve megy körbe a peremen. Ez esetben végig feszes is marad a ponyva, és nem lóg bele a vízbe felrakás közben sem.
2021. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mi próbáltuk ketten is de nyúlik és nem lehet úgy megfeszíteni a zsinórral, hogy ne lógjon bele.
2021. jún. 17. 23:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem jó a méret, vagy nem rá való a ponyva. Én is többet kipróbáltam mire jót sikerült venni. 3,6-os puhafalut simán ki tudtam feszíteni, hogy nem lógott bele.
2021. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3.6m femvazason is belelog. Évek óta így használom, a vízszint megtartja, az oldalát meg rahuzom kívül. Kifesziteni lehetetlen, elszakad a varrasnal a fólia. 2-3 szezont bír ki amúgy is egy takaró.
2021. jún. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Engedj le egy kicsit a vízből esetleg.
2021. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Majatom ***** válasza:
Fedett helyen van a medence, tehát az eső bele tud-e esni, vagy nem? Mert ha nincs fedett helyen, akkor nem tudsz mit tenni. Én is próbáltam vázat csinálni neki, de az első esőig bírta, nem lehetett úgy megfeszíteni, hogy ne állt volna meg valahol rajta az esővíz, és miután egyszer megállt, csak gyűlt, míg bele nem húzta a takarót a medencébe, majdnem el is szakadt. Viszont ha fedett helyen van, vagy nincs eső, akkor nem gond, ha a víz tetején van. Nekünk is úgy van, a lomok, levelek, bogarak nem mennek bele, ha van hozzá két ember kitakaráskor, mert a takaróval együtt lejön. A takaró alatt van nekünk is az úszó adagoló, és a keringető is mindig olyankor megy, mikor nem használjuk, és le van takarva.
2021. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért vannak rajta lyukak, hogy az esővíz belefollyon....
2021. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Majatom ***** válasza:
Igen, de azzal együtt a lom is belefolyik, és a takaró közepe is belesüllyed a medence vízébe. Csak addig úszik a tetején, amíg száraz.
2021. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elvileg rá való. Lehet hogy a puhafalúra azért lehet ráfeszíteni úgy hogy nem lóg bele mert annak vastagabb a pereme nem? De azért körbenézek hátha van kifejezetten femvazasra való mert őszintén nem emlékszem hogy hogy hirdették csak hogy a méret jó volt.
2021. jún. 19. 21:01
 10/14 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Az elég ha csak a merülő skimmerrel forgatom a vizet? Azt olvastam hogy azzal tisztábban lehet tartani mert nem merülnek el az apró bogarak de nekem úgy tűnik hogy azzal nem forgatja olyan tempóban a vizet mint nélküle és a bogarak sem merülnek el egyből hanem csak ott keringenek a skimmerben a vizen
2021. jún. 19. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!