Kezdőoldal » Otthon » Kert » Állítólag van olyan facebook-c...

Állítólag van olyan facebook-csoport, ahol vannak akik leszedik a termést annál, aki kéri?

Figyelt kérdés

Pénzt dehogy kérnék érte, örülnék, ha elvinnék azt a 80 tonna szőlőt, amit a volt tulaj apóka ideültetett nekem.

Ilyen városi emberekre gondoltam, akik jönnének, környékbeliek errefele elég problémásak. :(



2021. jún. 19. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem környékbeli borászokat keress meg, megoldják.
2021. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, hogy vannak, hiszen a szedd magad helyeken még fizetnek is azért az emberek, hogy maguk leszedjék a termést és a bolti árnál olcsóbban megvehessék. Nem kell ehhez fb csoport, hirdesd meg pl. jófogáson vagy bárhol fb-on.
2021. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Hol van ez pontosan?
2021. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nógrád megye. De még meg kell várni, míg megérik. :)
2021. jún. 19. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:

100 Ft/kg-ért simán elviszik. Ha jó minőségű, még össze is verekszenek rajta...

De ha nem gondozod, akkor nem lesz ilyen gondod, hogy rajta marad a szőlő.

2021. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
Ha valami igényes szőlő akkor szürettelni nem lesz gondod mert azt permetezni kell. Anélkül meg termés nem lesz. Vagy a lisztharmat most a száraz melegben vagy a peronoszpóra viszi el ha jöön egymeleg sok esős idő.
2021. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tavaly se csináltam vele semmit, mégis egy rahedli volt rajta.

Ahogy elnézem, most kb 2x annyi lesz.

Bár lehet, tavaly csak optikai csalódás volt, és nem is ettem belőle, az valami más volt...

2021. jún. 20. 23:30
 8/8 mindentudó99 ***** válasza:
Milyen fajta?
2021. jún. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!