Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » NKM áramnál hogy lehet beállít...

NKM áramnál hogy lehet beállítani a csoportos befizetést?

Figyelt kérdés

Online banknál beírtam az adatokat, limitet beállítottam,stb. De a Nemzeti Közművek oldalán, ha be akarnám állítani a csoportos beszedést, akkor a "Csoportos beszedés megbízás nyomtatványhoz" (

Felhatalmazás csoportos beszedési megbízás teljesítésére, a felhatalmazás módosítása, megszüntetése) oldalra visz és a végén egy pdf-et nyomtat ki. Ezt kéne bevinni az áramszolgáltatóhoz? Mert a banknál én már online beállítottam, oda nem kell semmit se vinni. Nem lehetne online beállítani hogy mostantól csoportos befizetést választom?



2018. okt. 17. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A szolgáltatóval írásban tudsz csak megállapodni. Ki kell hozzá nyomtatni a szerződést, kitölteni, aláírni és postán is elküldheted. Sajnos ennek ez a módja, legalábbis nálunk Szegeden így kellett. Vagy bemész személyesen és megbízást adsz.
2018. okt. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megadod a szerződédes folyószámla számot (1100..val kezdődik számla 3.oldala 5.sor) és áramszolgáltató azonosítója A10734441T206 bankodnál jelzed.kb egy hónap és élni fog.
2018. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!