Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nyugati fekvésű (fák takarása...

Nyugati fekvésű (fák takarása miatt kevés fény), meleg, magas páratartalmú teraszon milyen növényt érdemes nevelni?

Figyelt kérdés
Leginkább haszonnövényre gondolok (fűszer, gyümölcsbokor, esetleg kis fák), de bármi mást is meghallgatok. Téli bent tartás megoldható. Google-n is kerestem, de kíváncsi vagyok a profibbak véleményére ezen a felületen is.

2021. júl. 10. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mekkora terasz (azaz, mekkora edény képzelhető el), és mennyire kevés a fény? Zárt terasz, vagy teljesen nyitott, széljárta?

Nem tudnál inkább egy fotót mutatni? Egyértelműbb lenne.

2021. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Készítettem már egy kb 60 centi magas emelvényt (110cm hossz, 70cm szél), gondoltam erre rakom a növényeket, vagy korlátra. Nyitott terasz, csak a fák beárnyékolják rendesen.
2021. júl. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!