Kezdőoldal » Otthon » Kert » Füvesités után mennyi idövel...

Füvesités után mennyi idövel lehet a kutyát ráengedni a területre?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell,hogy kellőképpen megerősödjön a fű?Most vettetük a fűmagot de nem tudom ha kinött a fű mennyit kell várni vele,hogy a kutyát ráengedjem?
2010. aug. 29. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyből ráengedheted, igazából akkor lesz erős a fű, ha sprort füvet használsz és rá is döngölöd a földet.
2010. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát...én nem engedtem rá egy darabig, pedig nem nagy testű kutya. Én nem hengereltem fűmag után, csak megszórtam egy kis földdel. És ha épp pisilt a kutyám, és aztán kapart, akkor kikaparta volna foltokban a füvet. De ahogy egyenletesen kinőtt mindenhol, már rámehetett. Mondjuk, én tavasszal füvesítettem, és nekem hamar kinőtt.
2010. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kikelés után várni kell, amíg eléri a 10 centis magasságot, aztán lenyírni és talán utána már mehet rá a kutya. De az nem biztos, hogy a futása közben nem fog csomókban kijönni a fű, vagy ha hempereg benne. A miénk inkább csak fekszik rajta hűsölés céljából.
2012. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!