Kezdőoldal » Otthon » Kert » Létezik olyan fűmagkeverék,...

Létezik olyan fűmagkeverék, amiből csinos, vékony fűszálak nőnek? Melyik az?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem minden fűmagból csinos vékony fűszálak nőnek
2010. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, erre én is kíváncsi lennék, mert tavaly vettünk szárazságtűrő fűmagot, és durva tapintású fűcsomókkal lett tele az udvarunk. Meg a színe sem az a szép "selymeszöld", aminek én egy pázsitot megszoktam.
2010. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hááát, én úgy vettem észre, hogy vannak olyan fűfélék, amiknek 5-6 mm-es szálai nőnek és vannak 2-3 mm-esek is. csak fogalmam nincs, melyik csomagban vannak ilyenek. azt sem tudom, mi ennek a típusnak a neve. vannak olyan honlapok, ahol a fűmagkeverékben lévő típusok fel vannak tüntetve, de ilyen vékony szálúval még nem találkoztam.
2010. aug. 31. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,csak egy tapasztalai dolgot tudok megosztani veled:Egy korábbi házunk udvarának kb harmadán nőtt ilyen,egyébként nagyon szép,selymes,vekonyszálú fűféle,de nagyon nehéz lenyírni,mert ha nem elég hosszú,a fűnyírókés alól elhajlik,ha meg elég hosszú,akkor nagyon nyúzza a fűnyíró,csúnya lesz a nyírási felülete,olyan,mintha a végei szétrostozódnának és el akarnának száradni.Nem egy hálás típus.
2010. szept. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. szept. 5. 22:00
 6/6 anonim válasza:
Én most ültettem árnyéktűrőt és sportot kíváncsi leszek milyenek lesznek,remélem nem tér el a kettő majd nagyon,mert akkor megőrülök.Majd megírom ha vékonyak lesznek:D
2010. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!