Kezdőoldal » Otthon » Kert » Akácfám felső ágai kiszáradtak...

Akácfám felső ágai kiszáradtak, akkor annak az akácnak reszeltek?

Figyelt kérdés
ki kell vágni jövőre ? nem tudom milyen idős
2021. szept. 10. 19:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Milyen mértékben ? Teljesen ? Mekkora akácfa ? Mikor még kicsi akkor jellemzőbb. Nekem a még mikor kicsit voltak akkor pár darab kiszáradt vagy szimplán a vadak lerágták. De ami megnőtt, az meg lett metszve és azóta gond nincs vele.
2021. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem öreg lehet, 20 éve is nagy volt mikor megvettük a telket, úgy kb. 12 méteres
2021. szept. 10. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Akacfánál az természetes, ahogy öregszik úgy száradnek el bizonyos ágai. Főleg a felsők. De a fa él tovább még nagyon hosszú ideig.
2021. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk valamilyen farontó bogár miatt haltak el mindig egyes ágai. De az egészséges ágak nőttek tovább, évtizedekig.

Aminek az lett a következménye, hogy csak a melléképület fölé nyúló ágak nőttek nagyon, és az egész fát elhajlították a tető fölé. Nem volt egyszerű kivágni, a törzse a gyerekkoromban volt 10 cm-ről fél méteresre nőtt akkorra már, és szinte az összes ág a tető fölött volt.

2021. szept. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!