Kezdőoldal » Otthon » Kert » 125 köbcentis benzines négyüte...

125 köbcentis benzines négyütemű Briggs motoros fűnyíró nehezen indul, mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Nagyon keveset használt gép, kétszer volt emiatt egy ismerősnél (direkt nem szerelőt írtam) aki kisgépeket szokott javítani háznál.

A karburátort kétszer szétszedte, kifújkalta kompresszorral, majd azt mondta, hogy tiszta a karburátor. A levegőszűrő szivacs, az is tiszta.

Hibajelenseg, hogy szivató 6-8 megnyomása után kb 3-4 másodpercre beindul, majd leáll. Ezután újabb szivatózás, berántás, megint beindul pár másodpercre és leáll. 3-4 berántási kísérlet után megy a gép.

Van valakinek valamilyen tapasztalata, gondolata, mi lehet a géppel?



2021. nov. 9. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Újra kellene a karbulátort beszabályozni.Elő a használati utasitást abba le van írva . Próbáld teli tankkal inditani,lehet membránt kellene cserélni.
2021. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Új a benzin tele van a tank is. A membrán lehetséges probléma, de találomra nem akartam kicserélni
2021. nov. 9. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak az alapjáraton kellene egy kicsit tekerni felfelé?
2021. nov. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, olyan valaki véleménye érdekelne, aki ért hozzá
2021. nov. 10. 07:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, akkor én nem írok véleményt, nem értek hozzá, nekem csak 15 körüli benzines gépem van.
2021. nov. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak a hideginditással van baj kizárólag. Ha a membrán rossz, nem indul melegen sem.

Azt az információt kaptam hogy nézzen meg a kézi pumpás szívatót egyáltalán működik-e

A válaszokat mindenkinek köszönöm!!

2021. nov. 10. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, az az egy biztosan kizárt. Akkor nem indulna be 3-4 másodpercre.
2021. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, a szívató jó, valami karburátor probléma van
2021. nov. 13. 13:41
 9/9 A kérdező kommentje:

Találtam (egy angol nyelvű) videót a youtubon, ami ugyanez a típus. Pofon egyszerű volt szétszedni. Kifújkáltam kompresszoral, összeraktam, jó lett.

A szaki kétszer szétszedte, összerakta, elkért 5000-ret.

Soha többet nem viszek oda semmit

2021. nov. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!