Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen szárazságtűrő és...

Milyen szárazságtűrő és fagytűrő növényt lehetne kitenni az erkélyre ?

Figyelt kérdés
Nekünk az erkélyt délután 1től estig süti a nap ,így olyan növényt szeretnék választani ami ha lehet minden évszakot kibír de legfőképp a telet és a nyarat.

2021. dec. 8. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen száraz növényt :)
2021. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zuzmó kiválóan bírja.

A nyárban nem vagyok biztos.

2021. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló jót nevettem köszi👌🏼😄
2021. dec. 8. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kövirózsa.
2021. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kövirózsa az garantáltan bírja, de gyakorlatilag minden fás és lágyszárú évelő, amit megfelelő méretű edényben tartasz, és biztosítani tudod a napi egyszeri öntözést.

Azt nem írtad, hogy hány naponta tudod öntözni, miért kell annyira szárazságtűrőnek lenni. Ha nem tudod öntözni, akkor bármilyen fagytűrő pozsgás szóba jöhet, ezeket nem hatja meg, ha pár napig csontszáraz földben kell állni. Soknak télen lefagy a szára, és csak a gyökere telel át. Pozsgás-ügyben írd be a képkeresőbe, hogy Crassula, sok teljesen télálló van köztük.

2021. dec. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem varjúháj és napimádó (porcsinrózsa) van az erkélyládában.
2021. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. dec. 12. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, most veszem észre, hogy elírtam az 5-ösben. Nem Crassulát, hanem Sedumot akartam írni, előtte egy másik kérdésben szerepelt Crassula.
2021. dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!