Kezdőoldal » Otthon » Kert » Honda vagy Briggs motoros...

Honda vagy Briggs motoros kapálógépet érdemes megvenni használtan?

Figyelt kérdés
A Hondákba vannak 5,5lóerősek 60-70ért kezdődnek,vagy vannak Briggs motoros 3,5lóerős 40-től. Milyen az alkatrész ellátottságuk,mennyire drága,a Honda nem irreálisan drága alkatrészileg? A briggs milyen gyártmány ? Milyet vennétek max 70ből?
2022. febr. 20. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Használtan is a lehető legolcsóbbat vedd. Arra figyelj, hogy van- a motorban kenőolaj, és nem kopog-e? Ha ez rendben, akkor már nagy baj nem lehet.

A briggs rengeteg kerti valamit gyárt, van rutinjuk.

2022. febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb honda kevesebbet fogyaszt, mint a kisebb briggs.
2022. febr. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Honda örök mint a nyomorúság, de 60-70-ért csak hamisítványt veszel. Szóval, akkor már inkább a Briggs.
2022. febr. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
Briggs inkább. Utoljára Honda motort vettem a kapára mert az volt. Utálom. Rettentő nehezen indul.
2022. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Honda jó, évek óta pöccre indul, gond nélkül. Igaz, ilyen előtte a briggs is volt.
2022. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez leginkább csak szimpátia kérdése, a nép fele az egyiket szereti, a másik fele a másikat. Nagyjából egy kategória.

Nekem régen Briggs volt, de mindig volt valami baja, nem nagyon akart indulni soha. Aztán vettem Hondát, az mindig könnyen indult, soha nem volt vele probléma, csak 15 év intenzív használat után megadta magát. (Őstermelőként elég sokat használtam.) Most megint Hondát vettem, csak már 6,5 LE-set.

Állítólag a mostani Hondák már bóvli kíniak, eddig jól megy.

A motormárkánál fontosabb, hogy milyen régi, meg főleg, hogy milyen gépre van rászerelve. A Robit kerüld el. Az RK jó, csak nem kettészedhető, tehát ha szállítani akarod, azt nehezebb. Én a régi KF-et szerettem. Az új is az, de rettentő rossz, már szinte mindent átalakítottam rajta, hogy használni lehessen, de még mindig van vele munka.

2022. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4!

Döntsd meg előre az egész gépet,hogy a szarv kb. függőlegesen álljon,-pár másodpercig,amíg megjelenik a levegőszűrő alatt pár csepp benzin....meglátod,könnyebben indul!

2022. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!