Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen akkus fűnyírót vegyek?

Milyen akkus fűnyírót vegyek?

Figyelt kérdés

Makitákat nézegettem.38 centis vágószélességgel 18V 5Ah 2 aksival.

Kb. 500 m2 es területet kell kezelnem vele, sima egyenletes füves talaj. Jó lenne egybe lenyírni a területet, de az sem gond ha megfelezem mondjuk.



2022. márc. 12. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó a Makita, plusz ha más szerszám is kellene az akksik már megvannak hozzá.
2022. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
olyant aminek az akkuja más gépekhez is jó , pl lidl cuccok az a csoró embrek makitája
2022. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Toro aksis funyirom van, a vagoszelesseg kb 50-55 centi korul van.

En kulfoldon vettem de neztem es Magyarorszagon is aruljak.

Az enyem tobb mint 1 orat bir 1 toltessel. Tehat ha most 1 ora alatt levagod a fuvet a benzinessel akkor aksissal is menni fog 1 ora alatt 1 toltessel.

2022. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk makita van, 6ah aksikkal, szintén kb 500m2-re. Ha nagyon megnő a fű, akkor volt mikor lemerült, mert végig magasabb fordulaton kellett mennie. Az utcafrontra már sohasem volt elég, így vettem egy pár 4ah-at és egy szegélynyírót(a gép egy 20as volt), na így már tökéletes minden. Sok makita gépem van, de eddig nem csalódtam bennük, így én ajánlom őket :)
2022. márc. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül a makita 18V 6 ah-t rendeltem meg.
2022. márc. 14. 07:04
 6/7 anonim ***** válasza:
38 cm borzasztó kevés, én 500 m2-nél már azért feljebb mentem volna, 46 centire. Nem tűnik soknak a különbség, viszont erőben (sebességben) is lényeges, azzal fele idő lett volna lenyírni.
2022. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Ezen én is gondolkodtam.De végül a keskenyebb mellett döntöttem.A könnyebbség miatt, könnyebb kezelni a kisebb gépet , sok az akadály, növények, virágok, fa.Lehet hogy többet kell vele mennem, de a szélesebb vágás meg nagyobb terhelést is jelent az aksinak.

2022. márc. 14. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!