Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szentkirályi szarvkormányos...

Szentkirályi szarvkormányos rotakapa traktoromon 2db szabadon futós racsnis 8colos robi kerék van. Szeretnék rá házilag kerék súlyt miből és hogy csináljam? Vas anyagot hol tudnék vásárolni hozzá? Vagy lehet ehhez gyári súlyt kapni?

Figyelt kérdés

Orrsúlyt nem igazán tudnék szerelni rá mert a kf04 aluminium hajtásom félek hogy le terheli és tönkre vágja.

Kerék súlyokon gondolkodtam hosszabb csavarokat vásárolnék de vas anyagot honnét tudnék szerezni?

2×10kg érne vajon valamit,lazább füves talajon (földet+fát hordok) ez miatt meg rakott futóval hajlamos elkaparni.

Úgy kéne meg alkotni hogy a szabadon futó kapcsolót a keréken még lehessen használni,így a garázsba rükvercbe be tudom tolni .

Gondolkoztam dupla keréken így elől 4lenne jobban tapad +arra súly.

Csak hogy a meg lévő racsnis kerekeimre nem igazán hinném hogy lehetne még 2 kereket szerelni .



#rotakapa traktor #szarvkormányos kistraktor #Dupla kerekes robi traktor #Kerék súly kis traktorra
2022. máj. 15. 09:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!