Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez a sövény már kipusztulhatott?

Ez a sövény már kipusztulhatott?

Figyelt kérdés

Tavaly még egy kicsi zöld levél volt rajta,idén már az sincs. Ki kéne venni véglegesen vagy esetleg még vissza vágás segíthetne rajta?

[link]



2022. máj. 18. 02:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy segít rajta, ha visszavágod, de már legalább 2 hónapja megkellett volna tenni. mindegy...

Nálam a buxust nyírta ki a buxusmoly. Kivágtam tőben, következő évben elkezdett hajtani gyökérről.

2022. máj. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eddig nem jelent meg levél, akkor most már nagyjából kizárt. Ősszel még előfordulhat, hogy nem hajt újra valami, ami még él, de ilyenkor, tavasszal azért már látni kellene valamit. Tavaly kellett volna levágni mindent, ami nem hajtott.
2022. máj. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kuka
2022. máj. 18. 10:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos még.Nekem is volt olyan növényem ami egy évig semmit se csinált,aztán következő évben kihajtott.Vágd vissza,lehet hogy még kihajt.
2022. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4/


Mennyire vágjam vissza kb?

2022. máj. 18. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Más években ilyenkor már zöldelt?

Vannak később leveleket hajtó fák, bokrok.

2022. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alaposan,kb. minimum 1 méteresre legalább.
2022. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6/


Tavaly pár ágán volt zöld de nem figyeltem sose,hogy mikor zöldűlt a másik oldalon állandóan zöld volt vagyis télen nem de máskor igen.

2022. máj. 18. 14:04
 9/12 A kérdező kommentje:

7/


Akkor megvágom annyira

2022. máj. 18. 14:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha egy ág idáig nem hajtott ki, akkor az már a végítélet napja előtt nem is nagyon fog. Már a talán legkésőbb kihajtó akác is csupa zöld és fehér.

Annak talán van még 0,0001% esélye, hogy gyökérről kihajt. De föld fölötti részről, na annál egész pontosan 0% az esély. Szóval földszintig nyugodtan lehet vágni, ne csúnyálkodjon ott. De ha vágod, akkor magad is meglátod, hogy szárazak az ágak, nem lédúsak.

2022. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!