Kezdőoldal » Otthon » Kert » Májusban hol tudok venni...

Májusban hol tudok venni muskátlikat Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén kissé megkéstem az erkélyem rendezgetésével, de még nem adom fel. Balkon növényeket keresek a fővárosban. Főleg futó ill. álló angol muskátlira vadászom. Egy nagykerben voltam, baromi jó áron találtam rájuk, de csak nagy tételben lehetett volna venni, így meg nem éri meg. Praktikerben és Obiban is szétnéztem, de már csak a legalja maradt, a kinyúlt, megtördelt virágok. Az eladók szerint lekéstem a szezont. Az Oázis kertészet van még kilátásban, hátha. Ötleteket nagyon szívesen fogadok, merre vadásszak, ill. milyen más növényt érdemes még keresnem. Árnyékos, de világos helyen lennének a növénykék :)

2022. máj. 22. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kertészetben és apróhirdetésből is.
2022. máj. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hol nézted már, hogy van-e?

Egyébként OBI, virágkertészetek, hétvégi piacokon magánárusoktól.

2022. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Piacon-temető melletti virágosok. Még talán olcsóbbak is valamivel.
2022. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Paradicsom palántákat tudnék adni, nagyon sok kikelt. Perun, Goldkrone - ezek sárgák, de alakul a Black Cherry, amely fekete, és akad még talán a piros Vilmából és Bajajából is. Koktélparadicsom mindegyik.

Van Fehérözön paprikából is, de késői ültetés, áprilisi, így még kicsik, de szépen megindultak, végre jó idő van.

Mindezeket tarthatod erkélyen és még szedheted is a termését, ha szorgalmasan locsolgatod és kacsolod őket, hogy ne csak burjánzanak.

Muskátlim sajnos nincs, én Petúniát szeretnék két, három tövet, de hasonló módon jártam vele, mint te, de telefonálgatok kertészetekbe, hátha lesz még.

2022. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Obi, kertészetek,piac
2022. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Obiban meg se nézek semmit. A reális ár háromszorosáért adnak mindent.

Én is piacon, kertészetekben, temetők melletti virágboltokban keresném. Nálunk a piacon még rengetegféle növény van, de hát az nem Pest. A kertészeteket fel lehet hívni, gyorsabb, mint személyesen elmenni. Vagy még a Fitoland, az se olcsó, de rengetegféle növényük van.

2022. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma is láttam a szombati napokon levő piacon, Budán, Gazdagréten a Nagyszeben téren.
2022. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!