Kezdőoldal » Otthon » Kert » 2400 négyzet métere kertet...

2400 négyzet métere kertet leszeretnek keríteni U alakban kell közel 110 méter kerítés lenne.Mi lenne a legjobb? Àr) érték arányban?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ kit/mit akarsz távol tartani. A legolcsóbb a szerintem a drótfonat.
2022. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fordítva kellene gondolkodni, mennyi a maximum, amit rá tudnál szánni?

Ha megvan egy keretösszeg, akkor lehet konkrétan valamit javasolni.

2022. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magassága?
2022. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok sokat főleg nem milliót rászánni.

Magasság úgy 1.6

2022. máj. 25. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
150e-ből meglesz 1.6 magas kerítésfonatból feszítővel együtt.
2022. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak jelzem, hogy "160-ast" nem hívnám "kerítésnek", mivel ez értelmezhetetlen egy mondaton belül.
2022. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legolcsóbbak, leggyorsabbak az országban:

[link]

2022. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, az igényektől függ, hogy mi ellen, és milyen minőségben akarod.

Ha komplett kerítést akarsz betonoszlopokkal, akkor ezek az előző linken tényleg nagyon olcsók. De azért arra számíts, hogy ha árajánlatot kérsz (szállítással), akkor minimum másfélszerese árat mondanak, mint amit az oldal nézegetése alapján gondoltál... (Én is így jártam...)

Mivel nekem csak üres telekhez kellett, elsősorban a szomszédok átjáró állatai ellen, és elég, ha 20 évig megáll (addig eladom), ezért szereztem oszlopot kivágott szőlőültetvényből, vettem drótfonatot az elérhető legolcsóbb helyről (ingyen szállítással, mert pont arra jártam a céges kocsival), 5000-ért kölcsönöztem egy gödörfúró gépet, és megcsináltam töredékáron.

Vadhálóval még olcsóbb lett volna, csak azon könnyebb átmászni, és ha valakinek olyan szándéka van, kevesebb szálat kell átvágni. (Mit lehet tudni...)

2022. máj. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

A kerítés 2 méternél kezdődik.

A 160-ast még egy tacskó is átugorja, ha jobb napja van.

2022. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!