Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűnyírótraktornál az oldalkido...

Fűnyírótraktornál az oldalkidobós vagy a gyűjtős jobb ha magassabb füvet kell vágni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott az a lényeg hogy össze akarod e gyüjteni a füvet vagy nem.
2022. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oldalkidobós jobb, a másik a fűgyűjtő nélkül szétokádja úgy a füvet. Melyik márkát nézted?
2022. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Használtakat nézegettem mtd,husqvarna,murray,castelgarden nekem nem fontos a fűgyűjtés a gyűjtőset is gyűjtő nélkül használnám.
2022. jún. 23. 20:48
 4/6 A kérdező kommentje:
egyenetlen kissé dombos területre érdemes ilyet venni?
2022. jún. 23. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Cégnél nálunk Husqvarna van oldalkidobós, jó kis gép, keveset fogyaszt
2022. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én is benne vagyok most a témában, nálunk is lejtős és egyenetlen a terület.

Az MTD leányvállalata a Cub Cadet, ezeket is megnézheted, meg van a stiga, az elvileg svéd márka, nekem kevésbé szimpatikus valamiért.

És, hogy melyik jobb, oldalkidobós vagy gyűjtős magasabb fűhöz? egyértelműen a kidobós. Annak nem kell erőlködnie, hogy a füvet még be is dobja a tartályba, főleg ha a fű átlagnál nedvesebb. Ha nagy füvet vágsz, akkor ugye folyamatosan nagyobb mennyiségű fűvel kell megbíróznia a motornak és vagy lassabban tudsz haladni, hogy győzze összeszedni vagy kidobatod, akkor lényegében egyből elkerül a pengék útjából a nyesedék.

2-es írta, hogy gyűjtős a gyűjtő nélkül szanaszét szórja a füvet. Tudtommal lehet kapni hozzá terelőt, és akkor azzal is lehet gyűjtő nélkül vágni.

2022. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!