Kezdőoldal » Otthon » Kert » Felnövekvő diófa (már nem...

Felnövekvő diófa (már nem kicsi de még növésben van) mennyire kényes/igényes arra, hogy ne legyen a környezetében más egyéb fa, amivel növés közben érintkezhet?

Figyelt kérdés
Ami esetleg zavarhatja valamennyire a növekedésben... Jobban kevésbé útban lehet neki..(?)
2022. jún. 21. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen árnyékolva, talán ez az egyetlen feltétel, mert amúgy erőteljes növekedése miatt túlnő minden más fát.
2022. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát ezek- mert valójában két fáról van szó- így is lassan túl növik a környezetüket... Pedig részben árnyékolva voltak... Az egyik az még nem is csak részben hanem eléggé....
2022. jún. 21. 19:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lettek ültetve, maguktól úgymond keletkeztek. Az egyikről tavaly már ettem is néhány szemet most viszont sokkal több van már rajta. A másik meg olyan helyen van hogy szinte alig vettem észre a minap csodálkoztam rá hogy azt a évekkel ezelőtt láttam hogy ott van de valahogy nem került látó körbe... És annak is van termése már
2022. jún. 21. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha másik, nagyobb fa van mellette, akkor azon az oldalon nem fog nőni a koronája, féloldalas lesz.

Ha közel vannak egymáshoz, akkor a nedvességet egymás elől szedik el, természetesen a kisebb fog rosszabbul járni.

2022. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igénytelen fa, gyorsan megnő, nem kell vele semmit tennned
2022. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2022. jún. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!