Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem a csicsóka terjedt...

Miért nem a csicsóka terjedt el a krumpli helyett?

Figyelt kérdés
Miért jobb a krumpli mint a csicsóka?

2022. aug. 15. 22:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy ízetlen, plötty állagú, semmire se való valami, ételbe nem nagyon használható az állaga miatt, plusz nehezen emészthető, ezért ha jól bekajálsz belőle, fájdalmak közepette lufira fújja a hasadat a gázosodás miatt, amitől csak hosszú fingadozással tudsz megszabadulni, és olyankor megfogadod, hogy többet nem eszel.

Én termeltem, néha ettünk belőle, ha már megtermett (kel, mint a gyom), de utána megint egy évig nem nyúltunk hozzá...

2022. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"plusz nehezen emészthető, ezért ha jól bekajálsz belőle, fájdalmak közepette lufira fújja a hasadat a gázosodás miatt, amitől csak hosszú fingadozással tudsz megszabadulni, és olyankor megfogadod, hogy többet nem eszel."


úgy hallottam, ha rendszeresen eszed, akkor felszaporodnak a szükséges bélbaktériumok és akkor már nem fog gázosodás közepette rothadni a beledben

2022. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

De rendszeresen meg nem fogom enni, mert nem jó ízű.

Nyersen még csak elrágcsálom, olyasmi úgy, mint a karalábé, de hőkezelés után már kár megenni.

2022. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

13

megértem

én is így vagyok vele

2022. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mantis religiosa ***** válasza:

#9! Nm.


#10! Túlságosan pepecselős a türelmemhez.


#11! Valószínűleg ezért lesz haszonnövény ilyen energiaárak mellett fűtési-szezonban! 😃😃😃

2022. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Felénk a rossz ízű ételeket hívják csicsóízűnek. Azt hiszem, ez mindent elmond.
2022. aug. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Pedig azt olvastam rola, hogy kulfoldi exkluziv ettermekben szolgaljak fel koretkent szarvasgomba meg effelek melle. Akkor ez kamu?
2022. aug. 17. 03:47
 18/18 anonim ***** válasza:

A szarvasgombát gyakorlatilag fűszerként használják, nem kirántva vagy pörköltnek tálalják.

Lehet, hogy a csicsókát valami speciális eljárással feljavítják, ahogy a kőleves készül, hogy a hozzávalók elveszik az ízét, és végül 2 deka normális állagú és ízű csicsókát tesznek oda sok egyéb dolog közé.

2022. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!