Kezdőoldal » Otthon » Kert » Almafankon a középső ágak...

Almafankon a középső ágak tuzelhalasosak,a kergen látszódik, de van szép termés rajta följebb. Ezek az almák ehetők? Vagy nem? Hozzaerto véleményt kérek.

Figyelt kérdés

#almafa #ehető #Tuzelhalas
2022. okt. 8. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy ehetők.

Épp ma csináltam finom almáspitét ilyen fáról szedett almából. :)

2022. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megeheted.
2022. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tűzelhalás nem emberek betegsége .
2022. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ezt akartam írni. :)

Ahogy az almafa nem kaphatja el tőled az influenzát, nem fog ott köhögni éjszaka az ablakod alatt, úgy te se kaphatod el a fától a tűzelhalást.

Egyébként ez a tűzelhalás biztos? Ha nem szakértő állapította meg, akkor mutass pár képet, közeliket az ágakról, és távolabbiakat az egész fáról, és megnézzük mi.

2022. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fecskefészek:3 válasza:
100%
A tűzelhalás elfertőzi az összes fát a környéken. Az ilyen fákat ki szokták vágni és elégetik. A termése ugyanolyan jó, mint egy egészséges fának. Tudom pontosan
2022. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!