Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet megszabadulni...

Hogyan lehet megszabadulni kivágott fától?

Figyelt kérdés

A korona nem gond, de van néhány darabom egy barackfa törzséből.

Már több éves, teljesen ki van száradva. Semmire nem jó, a zöldhulladékos kocsi sem viszi el.

Feldarabolni kisebbre, és elrejteni a zsákban sem tudom. Fizikailag nem tudom, és megkérni sem tudok senkit. Égetni tilos.


2022. okt. 21. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hirdesd meg most mikor ilyen fa hiány van szerintem ha ingyen rakod fel fél nap alatt megy valaki ha pénzért akkor lehet kell egy nap.
2022. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
El is van korhadva? Nem lehet vele tüzelni?
2022. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Kiteszed az utcára, a kissebbségiek fél óra alatt elhordják.
2022. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos a közteresek lesznek itt. Van egy kedves ember itt, aki képes mindenkit feljelenteni mkndenhol.

Kb. 3 éve van az udvarban. Útban van. Tavaly volt itt egy fickó. Nem indiainak nézett ki. Tízezret követelt tőlem, mert rabolom az idejét. Nem kapta meg. Eddig nem jártam sikerrel helyi csoportban sem.

2022. okt. 21. 14:05
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Magyarországon élsz, vagy egy párhuzamos univerzumban?


Nem kell senkinek ingyen a tüzifa?

2022. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez olyan egy köbméter sincs.
2022. okt. 21. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Olyan kevés fa nem létezik, amit ne akarnának legalább ötvenen elvinni, ha ingyen adod. Jófogásra vagy Marketplace-re tedd fel, egy fotóval.

Melyik település? Ha közel vagy, holnap megyek érte. (Nem vagyok fekete, csak fizetésből élek.)

2022. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Budapest., XVII.
2022. okt. 21. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
2-3 m3 gally és levágott tujaágak nem kellenek valakinek ingyen?
2022. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha meghirdeted a jofogas-on vagy a facebook-on, biztosan elviszik, hiszen akár faesztergályozáshoz is kiváló alapanyag lehet.
2022. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!