Kezdőoldal » Otthon » Kert » A bonsai-jal, hogy kell törődni?

A bonsai-jal, hogy kell törődni?

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra egy bonsait és nem szeretném ha esetleg kiszáradni mert túl sokat öntözöm vagy éppen túl keveset.A válaszokat előre is köszönöm.
2008. dec. 25. 16:05
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Találtam két linket is ahol feltehetően találsz hasznos infókat.


[link]


[link]

2009. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Beugrott még valami.


Én írnék egy érdeklődő e-mail-t a Fővárosi Állat- és Növénykertnek.


Tudomásom szerint komoly bonsai-gyüjteményük és ezért valószínüleg profi szakértőik is vannak.


Biztos, hagy válaszolnának.


Nézd meg ezt a linket, azután hajrá!


[link]

2009. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A bonsai növény szépségét és növényi kisugárzását nem lehet vitába szítani. Egy eleganciát sugárzó élőlénnyel azonban mindig csak a probléma van. A bonsai rendkívül érzékeny növény-nem lehet, teszem azt, napsütésnek, árnyéknak, hidegnek, sem melegnek kitenni. Gyorsan elszárad, és könnyen eltörik. Nem lehet sokat öntözni, viszont ha csak kevés vízzel tápláljuk, elszárad. Meg is gyökeresedhet. Vigyázzon vele, mert csodálatraméltó, de szeszélyes.
2009. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!