Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hecht 45 láncfűrész indítás...

Hecht 45 láncfűrész indítás után dohog majd leáll. Milyen hiba okozhatja, érdemes egyáltalán foglalkozni vele vagy garis szervíz?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 alkalommal használtam a gépet mióta megvan, ma 1 órát dolgoztam vele ,de pont amikor le akartam állítani magától leállt. Kipucoltam a légszűrőjét, nézegettem a gyertyát (szikrát ad)tehát azzal a résszel nem lehet baj. Máshoz meg én nem igazán értek. Azt csinálja, hogy szivatóval pöffen majd be is tudom rántani de néhány másodperces járás után dohogva leáll. Nem kap elég üzemanyagot? Meg tudok még nézni rajta valamit nagyobb megbontás nélkül mert garanciás a gép ezért nem akarom szétszedni (meg nem is biztos hogy utána összerakom XD).
2022. nov. 29. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az alapjárat szerintem.
2022. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gagyi márka. Nekem ágdarálóval meg szegénynyíróval volt negatív tapasztalatom.
2022. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is alapjárat.

Tényleg nem sokra való márka. Egy cseh cég matricáz fel kínai gépeket. Unokatestvéremnek fűkasza volt ilyen, egy családi ház udvarát vágta vele. Egy évet bírt.

2022. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valamivel jobb minőség azért mint a piacos gépek, de alapjában véve valóban egy olcsó kínai konstrukció. Én azt bántam meg, hogy egyáltalán benzinest vettem, inkább egy parksidet akkust kellett volna venni. Mondjuk a két akksival együtt kb dupla annyi lett volna mint a "Hekk,, de legalább nem lenne annyi hibalehetőség.
2022. dec. 1. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gázadásra leáll? Mert ha nem akkor jó eséllyel csak be kell állítani. Szerintem kevés a dúsítás az "L" jelű az alapjárati, a "H" jelű állítócsavar pedig a magas fordulatszám keveréket állítja be. Egyébként minden benzines motorfűrésszel vannak ilyen gondok, az én Husqvarnámmal is. Ezt bizony állítgatni kell időnként ahogy a membrán öregszik a karburátorban vagy ha új.
2022. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Odáig nem jutok el, hogy gázt adjak már eleve dadogva indul be és 2-3 másodpercen belül leáll.Utána már be se lehet indítani. Megpróbálom egy új gyertyával, de ebből valószínűleg szervíz lesz.
2022. dec. 5. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!