Kezdőoldal » Otthon » Kert » Talajtakarás illetve gyommente...

Talajtakarás illetve gyommentesités szempontjából jó-e ez a megoldás?

Figyelt kérdés
30 nm-es kertem talajára kb egy mázsa marhatrágyát szórtam, azt beleástam. Ebbe különféle lassú növekedésű örökzöldeket ültettem, erre a célra alkalmas gyomosodást akadályozó fóliával letakartam(csak a tuják tövénél vágtam kb 10 cm-es lyukat) és az egészet leszórtam kb 5 cm vastagon fenyőkéreggel.szerintetek meddig úszom meg a kapálást?
2010. okt. 2. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, kapálnod sosem kell, csak a szél el fogja fújni a fenyőkérget. Gyom így is lesz majd, mert a porban is kikel, viszont könnyű kihúzni, mert nem megy át a gyökere a geotextilen. Nálunk kb. 3 évig volt fenyőkéreg, utána kavicsra cseréltük, mondjuk nálunk szinte mindig fúj a szél.
2010. okt. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csináltad. Profi vagy. Szerintem jó ideig nem lesz a gazzal problémád.
2010. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!