Kezdőoldal » Otthon » Kert » Építkezés miatt ki kell...

Építkezés miatt ki kell vágnunk egy almafát, de egy régi fajta, szeretnénk megmenteni, a hajtasaiból csemetêt nevelni. Tudnátok kertész szakembert javasolni, aki az oltást lebonyolítaná?

Figyelt kérdés
Ha van jelentkező, szívesen venném, ha írna!

2023. febr. 13. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Á, csak arra gondoltam, hogy ha járnál erre egyébként is, akkor egy oltványt biztos tudnék neked csinálni. De külön erre jönni érte nem éri meg, ilyen benzinárak mellett.
2023. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy szavadon foglak. ;)

Fontos nekem ez az almafa, családi örökség, ha úgy tetszik.

Ha nem találok jó megoldást, lehet, hogy keresnélek privátban.

Miért őszt írtál egyébként? Most vágnám le a hajtásokat... Valameddig ellesz a hűtőben, de őszig?

2023. febr. 15. 13:30
 13/13 anonim ***** válasza:

Úgy gondoltam, hogy postán elküldöd a vesszőket, és őszre lesz oltvány. Késő őszre.

Rendes, előnevelt alanyom nincs (már nem foglalkozom eladásra neveléssel), de kicsi alanyt valószínűleg tudnék kiásni egy gazdátlan telekről, ahonnan saját részre is ástam ki régebben. Csak hát ezek kicsik, minimális gyökérrel, és emiatt egyrészt nehezebben is fogja meg az oltás, és ha megfogta, akkor se bolti méretű oltvány lesz. Szóval, nem csak az útiköltség, hanem egyéb technikai okok miatt se túl jó ez neked.

2023. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!