Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb időjárás közlő oldal?

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

yr.no


Norvég oldal, de angolra át tudod állítani a nyelvet.

Épìtőiparban dolgozom, évek óta ezt használom.

De a pontos adatokat mindig csak max. 2-3 napra előre szabad nézni, a távolabbi előrejelzések csak tájékoztató jellegűek.

2023. febr. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egyáltalán megbízható. Csak rosszak meg nagyon rosszak vannak. Ilyen hasonló kérdések itt mindig előfordulnak, és kipróbálom az ajánlott oldalakat, de még egyiket se találtam megbízhatónak.

8-10 éve az Időkép elég jó volt, mostanában már 8 órára se tudnak előrejelezni a települési előrejelzésben.

Hozzáértés nélkül azt tudod tenni, hogy összeszedsz minden oldalt, ami csak csinál települési előrejelzést (nekem el van mentve vagy 10), és átlagolsz...

Hogy eső lesz-e a következő fél napban, azt meg bármely előrejelző oldalnál pontosabban meg tudom mondani az OMSZ radarképe és a Sat24 infra műholdképe alapján. (Ezek a legjobbak a témában.) Szoktam tévedni, de ritkábban, mint a hivatalos előrejelző oldalak.

2023. febr. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy az adatokat ugyanarról a pár helyről veszik, így nincs nagy lehetőség.

A helyi adatok változók, van ahol van kis állomás és küld adatot a központba, a legtöbb helyen nincsen viszont, így lesz is eltérés bőven, mert csak saccolnak valamit.

Az előrejelzés amúgy is egy saccolás, amit próbálnak pontosítani, és elég gyorsan változnak. A nagyobb városok meg eleve egy időjárás burkok, mert sokmindent megváltoztatnak.

2023. febr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
83%
Nincs megbízható.
2023. febr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Időkép bevált.
2023. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!