Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kankalin nevezetű virágot...

A kankalin nevezetű virágot mikor szokás locsolni?

Figyelt kérdés
Hali szerintem a kérdés mindent elárul,úgy értem időnként,tehát naponta 1-szer vagy hetente vagy hogy? Köszi előre a válaszokat

2023. márc. 9. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden alkalommal 1-szer, amikor kiszáradt a földje. (Nem feltétlenül a felszín, hanem 1 cm mélyen. Ha odanyúlsz, érzed.)

Gondolom, kint tartod, mert szobában tartva nagyjából mindegy, hogy öntözöd vagy nem, mert pity-puty kinyiffan. Szabadban meg elég lassan szárad ki. Úgy hetente elég megnézni. Én az enyéimet inkább 10 naponta szoktam mostanában, de néha meg is áznak.

2023. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát kolis vagyok de majd megpróbálom kirakni a napra hátha nem barmolják szét mert ezt úgy kaptam,köszi a választ
2023. márc. 9. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Észreveszed, hogy mikor kell, mert hajlamos a levélzet lekókadására, ha szomjas. Csak ne álljon alatta a tálban a víz, mert nem mocsári növény.
2023. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez jó tanács. Ha megvárod, hogy kókadjon egy kicsit a levele, akkor nem öntözöd agyon. (Bőségesen kell öntözni, amennyi vizet felvesz a földje, csak utána hagyni kell kicsit kiszáradni.) Egy kis kókadástól semmi baja nem lesz.

Akármi lesz is kint, úgy legalább esélye lesz életben maradni. Bent nem lesz.

Aki adta, annak mondd meg, hogy legközelebb inkább egy szál rózsát vegyen, azzal nincs baj.

2023. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válszokat
2023. márc. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!