Kezdőoldal » Otthon » Kert » Belépő kategóriás láncfűrészek...

Belépő kategóriás láncfűrészek között melyik lenne jobb választás? Husqvarna vagy Stihl?

Figyelt kérdés
2023. márc. 15. 07:20
1 2
 11/15 Tomika2015 válasza:
Aki azt mondja egyik se, akkor milyen szerinte a jó??
2023. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Partner, mcculloch, husqvarna

Én a Stihl-t kicsibe nem ajánlom, mert gagyi műanyag fos az is.

2023. márc. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyik márka fűrészét vásárolod meg, nem fogsz csalódni. Jól gondold át mire szeretnéd használni és olvassál a márka weboldalán a gépek alatt mire is való valójában. A 170-es; 180-as Stihl és a 135-ös Husi nagyon jó masina arra amire kitalálták! Alkalomszerű használat, tűzifa aprítás és fagondozás. 100-as benzin, minőségi olaj, éles lánc! Ha ezekre figyelsz, akármilyen kisgép sokáig jó szolgálatot fog tenni Neked. A kínai gagyikat kerüld el, pár köbmétert összevág és az alkatrész annyi lesz mint a gép volt. :)
2023. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én egy Mcculloch gépet használok 12 éve. Elektromosat, olcsóbb mint a benzines. Kicsit körülményesebb a vezeték miatt, de cserébe a megbízhatósága, tatóssága messze jobb. Az ereje valószínűleg kisebb, mint a benzinesé, de benzinest még soha nem használtam, nem ismerem milyen erős. Nem mértem meg, de kb. 45 cm hosszú a láncvezető lap.

Eddig 3-szor cseréltem rajta láncot és egyszer a láncvezető lapot, mert kicsit meggörbült, talán megfeszítettem. A láncot és a vezetőlapot a vásárban szoktam venni, olcsó és nincs problémám a minőségével. Előfordult, hogy a föld alatt vágtam vele gyökereket, hogy ne kelljen annyit ásni. Semmi baja nem lett, élezés után olyan lett, mint új korában.

Minden évben használom tüzifa felapritására. Fejsze helyett is, mert hosszában is megbirkózik a rönkökkel. A tél folyamán sövényként ültetett, de idővel 10 méternél magasabbra nőtt 22 db gledícsia fát vágtam ki és daraboltam fel vele, ami elég kemény.

Néha arra is használom, hogy hosszában vágok apróra rönköket, ilyenkor hússzúkás forgácsot ad, ami nagyon jól mutat mulcsként a virágok alatt, főleg a cserepeseken.

Faragtam már ki vele gomba formájú ülőkéket a kerti asztalhoz, és a családi ház építéséhez szükséges összes zsaluzási munhához ezt használtam.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.

2023. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Belépőnek egy kis husqvarna vagy megkullancs, partner stb. Haladónak egy jobb féle kínai, profinak pedig Stihl vagy Husi.
2023. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!