Kezdőoldal » Otthon » Kert » Belépő kategóriás láncfűrészek...

Belépő kategóriás láncfűrészek között melyik lenne jobb választás? Husqvarna vagy Stihl?

Figyelt kérdés
2023. márc. 15. 07:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
41%
Egyiket sem.
2023. márc. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Én se költenék sok pénzt olyanra, amit nem nagyon akarok használni. Ezek csak alkalmi használatra alkalmasak, ezt jelenti a belépő kategória. Ismerős bedőlt a Stihl névnek, nekifogott ilyennel összevágni a téli tüzelőjét, két év után kuka lett, de addig is két piacos gép árát ráköltötte a javításra.

Ha neked komoly munkára kell, komolyabb gépet vegyél. Ha csak arra kell, hogy ki tudj vágni a telken egy elpusztult fát, vegyél olcsó gépet, az is megteszi, töredék áron. A belépő kategóriás nagy nevek az amatőröknek valók, akik azt hiszik, a matricától megy a gép.

2023. márc. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Inkább egy használt középkategória az említett két márkától, vagy egy közepes nevű márkától (Oleo Mac, Hecht) egy új középkategória. Nézz teszteket erről a két márkától, egész jó az árazásuk, és minőségben is hozzák a szintet, csak a marketing alacsonyabb mint a két nagy öreg cégnél.
2023. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mindentudó99 ***** válasza:
48%
#2 Az ismerősöd nem dőlt be semminek. A márka jó csak nem arra használta amire való. A nagy markák legkisebb gépei nem téli tüzelő vágására való. Sőt még a kicsit nagyobbak se. Ezért vannak a kategóriák és alatta a leírás hogy mire használható.
2023. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni?
2023. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

egyik gép sem belépő masina. Öt-tíz évet simán visz mindkettő, persze akeverék minőségére, a vezetőlap kenésére oda kell figyelni. A kard kenésére minimum 0W20, vagy 0W16 olaj kell.


Akkor örökké megy.

Ácsok, favágók csak ezekkel dolgoznak.


Köcsönadtam a stihlt, és tönkretéve hozták vissza. Se olaj a tartályban, a keverék meg csak szemre. Be is állt.

2023. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Bekevert benzinnel és lánckenővel kell kölcsönadni, vagy nem szabad kölcsönadni.
2023. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#7 Semmit nem szabad kölcsönadni. Vegyen vagy béreljen
2023. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindegy, amelyik jobban teszik. Husqvarna talán valamivel olcsóbb.
2023. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
El szólni nem akarom magam. De én 2013-ban vásároltam egy Husqvarna 135 x-torq láncfűrészt, éves szinten 40-50 mázsa kemény fát dolgozok fel vele, hála istennek probléma nélkül. Ezek között elől fordult 30 40 centi átmérőjű kőris, akácból 25 30 centis. Láncot persze már nem az elsőt cserélem, de még a vezetője is eredeti. Üzemanyagból is csak 95-öset rakok bele, gyári olajjal.😎 Viszont egy biztos, senkinek nem adom kölcsön! Nekem bevált.
2023. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!