Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van aki ennyi füvet vág otthon?

Van aki ennyi füvet vág otthon?

Figyelt kérdés
1500 négyzetmétert vágok otthon benzinesfűnyíróval. Nagyon sok? Más is vág ennyit?

2023. márc. 22. 11:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2023. márc. 24. 11:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyelőre valamivel több, mint 2000 nm-et benzines fűnyíróval, de azért ennyit, mert az idős, beteg szomszéd kertjét is én csinálom. Mivel értelemszerűen nem egyszerre szoktam csinálni a kettőt, kb. másfél óra egy alkalom. Mostantól kevesebb lesz, mert a mi füves területünk egy részére veteményest tervezünk jövőre, amihez már idén előkészítjük a talajt. Inkább rotálok, mint füvet nyírok, meg legalább nem a fű nő, hanem értelmes dologra van használva a terület. A szomszéd, hogy mit csinál a kertjével, abba nyilván nincs beleszólásom, de nem is biztos, hogy idén tudom az övét is vállalni. Majd kiderül...
2023. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!