Kezdőoldal » Otthon » Kert » Akik füvet termesztenek...

Akik füvet termesztenek otthon, azok miért mindig pincékben csinálják?

Figyelt kérdés
Mármint, lehet látni ilyen lebuktatóvideókat, ahol lámpákkal, meg ventilláló berendezéssel csinálnak otthoni "fűkertet". De ez csak egy növény, miért kell hozzá ennyi minden? Én Hollandiában láttam olyan fickót, aki a teraszán termesztette minden nélkül, egy cserépben.
2021. jún. 17. 11:29
1 2
 1/18 Wadmalac ***** válasza:
100%

Van egy apró különbség.

Ott LEGÁLIS.

Itt meg nem.

Ennyi erővel megkérdezhetnéd azt is, miért nem akkor járnak az udvarba biciklit lopni, amikor a tulaj épp ott olvas újságot a kerti hintán lengedezve.

2021. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért, hogy ne vegyék észre...


Pár hete volt olyan, aki (más tulajdonában lévő) kukoricatáblában művelte a kis mariska-ültetvényét, és drónnal észrevették...

2021. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Nyerges kamion platoján kell termeszteni. Mindig uton van nehezebb megtalálni.
2021. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát, de most egy legfelső emeleti teraszon ki a franc venné észre? Én nem akarok termeszteni, de ha én a teraszomon tartanék egy kis cseréppel, szerintem a kutyának nem tűnne fel soha. Mindenkinek a teraszán vannak növények, senki nem nézegeti, hogy kinek milyen. Lakásban ugyanez. A lakásomba az lép be, akit én meghívok, a barátaim meg úgyse köpnének be. Más meg honnan tudna róla? Ezért nem értem ezt az egészet.
2021. jún. 17. 11:44
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Két cserepet lehet, hogy nem fognak észrevenni. Kivéve, ha a szomszéd néni felismeri, és feljelent..


De aki pincében csinálja, az eladásra neveli, és nem két cseréppel....

2021. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szerintem egy erkélyen, ha jó helyre teszik, senki nem veszi észre, de mindegy. Eleve, ki keresne füvet a másik erkélyén, ahol mindenféle növényeket szoktak tartani emberek?


Eladásra nevelni az más, ezt értem. Bár ott sem értem, hogy egy nagyobb kertben miért nem a kertben nevelik, vagy egy fóliasátor alatt, ahol a zöldségeket szokták. Mondjuk nem akarok tippeket adni :D Csak nem szoktam érteni, pl. hogy buknak le azok, akiknek ilyen ültetvényeik vannak.

2021. jún. 17. 11:49
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö ezzel az a gond mindenki igy gondolja ö nem bukhat le. Meg milyen tuti az ötlet semmi buktato benne. De van mindig van egy pici dolog amin csusza az ügylet.
2021. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Wadmalac ***** válasza:
84%

"Nyerges kamion platoján kell termeszteni."


Nem jó biznisz. Úton-útfélen ellenőrzik őket és ha nincs szépen szállítód meg EKAER-szám megfelelő VTSZ-számmal, cseszheted. :D


Mivel a rendőr nem botanikus, szerintem egy jó, nem számlás, nem tulajváltós szállítólevéllel, regisztrált érvényes EKAER-számmal, 53021000 VTSZ szám alatt ("Valódi kender nyersen vagy áztatva") utaztathatod büntetlenül az első drogkutyás rendőrig, mert ott biza lebukik, hogy ez nem a cannabis sativa, hanem az indica. :D

2021. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet lakásban is, de azért annak van szaga is. Volt olyan ismerősöm, aki az autópályán kilométerekről kiszagolta, hogy benzinkút van a közelben.
2021. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
88%

3 "Nyerges kamion platoján kell termeszteni. Mindig uton van nehezebb megtalálni."


Csak a rendőrkutyák kiszagolják te siket -.-

2021. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!