Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik internetes oldalt...

Melyik internetes oldalt ajánlanátok a későbbiekben növények, bokrok, gyümölcsfák, gyümölcsbokrok rendelésére? Érdemes rendelni vagy jobb a kertészetben megvenni?

Figyelt kérdés
Most több oldalon is láttam akciókat.

2023. ápr. 11. 14:18
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
Miliom egy ilyen oldal van. Én ott vásárolok ahol épp megtudom találni a keresett növényt. Jó áron persze. Ha sok minden kell lépj be egy kertészeti csoportba a facebookon ott biztos ajánlanak megbízható oldalt. Pl èn vettem vagy 100 tő szőlőt meg 300 akáccsemetét. Mindkettőt a jófogáson találtam jó árban
2023. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Budapesten a legdrágább minden. Elmentem Gödöllőre és 30%-kal olcsóbban vásároltam. Helyszíni kiválasztásnál a vevő eldönti, hogy neki melyik növény a szimpatikusabb és akkor fiaskó esetén nem lehet mást szidni.
2023. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
#2 A fajtára garancia akkor sincs . Két kajsziról csemetekènt nem látod pontosan milyen. De mas gyümölcsfajról se. Arról meg tudsz győződni jó erőben van e. Személyes vásárlásnál is jártam úgy 6 barackból 1 más fajta. De terem nincs gond. Netről rendeltem cseresznyét. Vírusbeteg volt. 3 méteres korában tiz meggy nagyságú savanyú csereszne volt rajta. Következő évben fogta magát és kidőlt. Mèg vihar se volt. Feladta. De egy darabért nem erdemes 100 kilómétert autózni megrendeli az ember. Bízunk a sikerben.
2023. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem vegyesek a tapasztalataim. Rendeltem már florapontról, magastörzsű rózsát és fás bazsarózsát - de ők csak összekötők, a beszállítóktól függ minden. Azok gyönyörűek és gondosan csomagoltak voltak. Plantspintertől viszont elég vegyesen kaptam a növényeket - persze nem üvegházi hajtatottak voltak, oké - de a phloxok olyan nyeglék voltak, hogy talán jövőre ha néznek majd ki valahogy.

Hiába az akció, ha utána a növények fele meg sem éri a nyarat.

Úgyhogy bár drágább, maradok a kertészetnél.

Ott pontosan látom, mit veszek - akkor is ha még csak épp kezd hajtani.

2023. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol mindent árulnak, ott többnyire nem maguk termelnek, hanem veszik az oltványokat, hol innen, hol onnan, ahonnan éppen sikerül. (Az egyik nagy, színes újságot küldözgető cég megkereste a neten hirdető ismerősömet, aztán a következő katalógusban már benne voltak az ő növényei is.) Ebből adódóan, nem lehet tudni, hogy épp melyik cégtől, milyen fajtaazonossággal kapod.
2023. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!