Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az Oleo Mac fűrészek vannak...

Az Oleo Mac fűrészek vannak olyan jók, mint a Stihl, vagy Husqvarna?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy vannak.

A régebbiek még középkategóriának számítottak, mikor még Olaszországban készültek. A mostaniak már inkább csak jobb kínaiak.

Ráadásul a garanciát nem fogadták el, mindenféle hülye kifogást mondtak. Ha egyet cáfoltam, jött a következő. Pl. hogy túl sokat használtam (másfél tank benzin másfél év alatt), túl keveset használtam (mert már elő kellett volna jönni a hibának hamarabb), nem jó olajat használtam (fullszintetikust), stb. Amúgy 2 év garancia volt, de ilyen alapon mindegy, hogy 1 nap, vagy 1000 év, ha úgyis belekötnek. Fogyasztóvédelem nincs Mo-on, békéltető testület van, de ott megmondták, hogy ők nem értenek hozzá, adjak be szakvéleményt. (Ami valószínűleg többe kerülne, mint amit kifizettem a javításra...)

2023. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Köszönöm
2023. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A profi gépek sem?
2023. ápr. 22. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik márka sincs olyan tartós már mint régen. A profi gépeik pedig ehhez hasonlóak, követik ezt a trendet.
2023. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!