Kezdőoldal » Otthon » Kert » Benzines fükaszához milyen...

Benzines fükaszához milyen hevedert használtok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jobb minőségűt venni, mivel az olcsóbbak max 1 szezont bírnak, ráadásul 2m magas vagyok, a sztenderd hevederek kényelmetlenek.

#fűkasza #heveder #bozötvágó
2023. máj. 1. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Én 1 széles nadrág szijat.
2023. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Amit adtak hozzá, azt használom. Többet bír, mint a gép, az már sehol sincs, az új gép is már két éves, a hevedere a csomagolásában van, a régiét használom.
2023. máj. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Stihl-t, azt nem tudom 2 méteres magassághoz jó-e, egy stihl vagy husqvarna kereskedésben biztos tudsz probálni hevedert, gépet is akasztanak rá, hogy milyen.
2023. máj. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2 helyen használok kínai hevedereket, amiket adtak anno kaszákhoz. Az egyiket kb. 11 éve, a másikat csak 7-8. De a kettő együtt sincs rajtam évi 100 órát.

Neked profi, mindennapi munkához kellene? Vagy mitől mennek tönkre?

2023. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
# én is kb. 100 órát használom. A fő probléma az, hogy magas vagyok, a tervezők erre nem gondoltak. A hevederek rövidek. Gyakorlatilag mindegyiket a végpontjáig kell, hogy állítsam, de így is kényelmetlen. Kellene még 10 cm anyag. Így nem túl ideális testhelyzetben használom őket, a sok mozgástól a hevederek elkopnak és elszakadnak. a#3 igaza van, persze a próbához be kellene utaznom egy kereskedésbe. Azt reméltem, van olyan magas srác, aki már megtalálta az ideális típust és tud javasolni egyet.
2023. máj. 4. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!