Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van értelme az eresz alatt...

Van értelme az eresz alatt lévő hordóból kannákba kiszedni a vizet?

Figyelt kérdés
Csak két hordóm van, amikbe tudok esővizet tárolni. Múltkori esőzések után meg is teltek. Mostanában megint hűvösebb, esősebb idő van. Kannákba kiszedném a vizet, akkor a hordóba újra folyhatna az esővíz az ereszből.

2023. máj. 3. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
...és máris megválaszoltad a saját kérdésed!
2023. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
jézusom...ez kérdés? Amúgy mit képzeltél?
2023. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi itt már feleslegesek vagyunk! :D
2023. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor különösen érdemes, ha le is feded őket, különben szúnyogtenyészet lesz.
2023. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mindentudó99 ***** válasza:
68%
Szabadalmaztasd az ötleted.
2023. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké, de mire elég ennyi víz? Nekem kicsi kertem van és 1050 l-es IBC-m, de csak a kerti cserepes növényekhez elég, a kiültetett növényeknek már nem.
2023. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# Arra elég, hogy máris zöldebben élsz, amiért az 1 m3-nyi vizet a cserepes növényedire locsoltad csapvíz helyett.
2023. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pont a szúnyogok miatt jött fel a kérdésem. Nem tudom mivel lefedni a kannákat.

6# Nem sok mindenre elég az a víz, tény és való. Kút van a kertben, de sajnos víz nincsen benne és az előző tulajok szerettek mindent teleszórni törmelékkel és üveggel. Ezt tették a kúttal is. Ezáltal marad az esővíz és a csapvíz a locsolásra. Szeretnék minél kevesebbet locsolni a vezetékesről, szerintem ez érthető és logikus....

2023. máj. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!