Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ki milyen benzines fűkaszával...

Ki milyen benzines fűkaszával dolgozik ami be is vált neki?A husqvarna,stihl-en kívül!

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Maruyama (Japán) kb 15 éve gond nélkül.
2023. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Husqvarna 545 rx. Túlzásnak tűnik de itthonra vettem kb 5 éve mert nagy volt a telek és kellett egy megbízható gép a sok vacak után. Azóta el lett adva a nagy terület, de a fűkasza akkor is marad erre a kisebbségi területre is.
2023. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
McCulloch. 800 nm-es telket gondozok vele.
2023. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hithachi most Hikoki néven árulják. Kiváló 15-20 éve megy hibátlanul. Merem ajánlani. Én akkor egy nagy profi gépet vettem nem is csalódtam
2023. máj. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A dolgozás az bérbe kaszálást jelent, jól gondolom?
2023. máj. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

No mondjuk ez egy jó kérdés, eszembe sem jutott, hogy erre gondolt...


Én Fuxtec FX-PS152-t használok, de hát bérmelóra nem ajánlanám, ezt a gépet tankonként 15 percet pihentetni kell(ene).

2023. máj. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Fuxtec van, a legelső alapmodell, 11 éve nyomatom vele. De csak a telkeken, éves szinten soha nem megy még 50 órát se, mostanában inkább már csak 30-at. Motorikusan soha nem volt baja, nagyon erős volt eddig, most kezd már kicsit gyengülni, de még mindig jól használható. Viszont a mechanikája igazi kínai, hol ezt kell hozzá venni, hol azt. De a piacon bármit adnak egy ezresért, szóval nem nagy összeg. Kb. 42-ért vettem, összességében, ár-érték arányban nagyon meg vagyok elégedve vele.
2023. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Straus
2023. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Demon rq580. 4 éve használom, a zsírozáson kívül nincs karban tartva. A benzinszűrő esik ki néha a tankban, a tanksapkán kifolyik a benya, ha úgy tartod. Az új damilt nem vágja el a védő idomban levő kés, talán tompa, talán túl erős a damil. Minden tank után elvileg pihentetni kellene, de csak nagy melegben szoktam, mivel alig több, mint egy tank a telek levágása. 30 centis sűrű fűben már küzdelem vele a munka, talán egy kicsit gyengébb is már a motor, mint újonnan volt. Nem fogom felújíttatni, szívesebben vennék egy fokkal erősebb gépet, de nem profi áron. Talán az új Fuxtec lenne jó, egyel nagyobb, de kipróbálás nélkül nem akarok kiadni egy százast. Nagy márkást nem veszek, mert van egy kis tücsökszomorítóm, FS90, ami sokáig hiba nélkül elmuzsikált, de horror a szervizelése. Sajnos az eladók bemagyarázták annak idején a szüleimnek, hogy elég a telekre a kis Stihl, de azt nem mondták, hogy 2 hetente menni kell vele, mert nagyobb gaznál kevés az erő.
2023. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, ilyen Demonom is volt. Kb. 4-5 évet ment. Nagyjából annyit tud, mint a Daewoo, csak olcsóbb. Egy erősebb jobb lett volna, de azért már tűrhetően lehet vele haladni.

Az lett a vége, hogy időnként leállt, minden előjel nélkül. Pl. félóra munka után felpörög, mintha kifogyna a benzin, és két másodperc után leáll, nem lehet újraindítani. Otthon se. Elviszem valakihez, nála első rántásra beindul.

Vagy éppen itthon nem indul, aztán mikor megint megautóztatom, megint elsőre indul. Vagy beindul, és egy perc múlva áll le, aztán nem indul, de másnap már igen.

Hiába takarítás, nem változott semmit. Új karbi kellett volna talán, de aztán úgy döntöttem, hogy veszek újat (Daewoo), ez meg megmarad pótalkatrésznek. (A Daewoo se különb amúgy, inkább még gyengébb, csak megbízhatóan működik, legalábbis így az első két évben.)

2023. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!