Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik webshopból rendeltetek...

Scream85 kérdése:

Melyik webshopból rendeltetek már gyümölcsfát, és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Igen tudom, nem most van az ültetési idő, ez most csak információ gyűjtögetés.


Szóval:

Melyik webshopból rendeltél már csemetéket? Mennyire voltál elégedett a kiszállítással? Normális, szép csemetét kaptál vagy csak egy husángot? Megeredtek, szépen teremnek a fák azóta?

Jöhetnek pozitív/negatív tapasztalatok is. Melyik shopot ajánljátok, melyiket nem,stb?


2023. máj. 8. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Kizárólag személyesen választottam ki a facsemetéimet ott ahol nagy volt a választék.
2023. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Én Csodakertész webáruházból rendeltem pár dolgot, meggyfát, áfonyát, fekete berkenyét, homoktövist. A meggyfa szép koronás oltvány volt, de a többi konténeres növénnyel sem volt semmi gond, nagyon igényesen be voltak csomagolva.


De tavaly ősszel a nagyobb választék miatt a kerteszetszolnok.eu-ról rendeltem közel 40 gyümölcsfát, ott is a java részük koronás oltvány volt, de volt valamennyi suháng is köztük (bár szerintem ezzel sincs probléma)


Azóta mind szépen megeredt.

2023. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fa, de gyümölcs: mezbogyo.hu-ról rendeltem tavaly. Leírásnak megfelelő, 10 cm-s, visszavágott apróságokat küldtek, fejlett gyökérzettel. Egyelőre arról tudok beszámolni, hogy mind megeredt, nagyot nőtt.


A csodakertesz.hu-ról 2x rendeltem (konténeres növények, karók, magok, mikorrhiza gomba). Első rendelés után jött a telefon, hogy mindent rendben találtunk-e. Második rendeléskor két probléma is akadt: 1.) nem volt házhoz szállítással rendelhető az egyik növény, pedig kellett volna, szóltam, másnapra megoldoták 2.) az egyik rendelt termék ára időközben megdrágult, hívtak, hogy így is kérem-e.

Formás, egészséges növényeket kaptam, profin csomagolva. Egyik sem termőkorú még, de mindegyik szépen fejlődik.


Jelenleg starkl.hu-s rendelésre várok lényegesen kevésbé boldogan. Lassan másfél hónapja ülnek a rendelésünkön, a sokból egy tétellel beszerzési nehézségük akadt. És ez úgy derült ki, hogy rájuk kellett telefonálni, hogy mi van már...

Szomszédok csak tőlük rendelnek, hozzájuk csatlakoztam be. Pici, de élénk növényeket szoktak küldeni. A szomszéd oszlopos almái már teremnek, finomak.

2023. máj. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!