Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elektromos fűnyìró beindul...

Elektromos fűnyìró beindul majd rögtön le is áll? Mi okozhatja? Javítható? Ha igen, érdemes?

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a fogantyún lévő indítást segítő két gomb közül a karos a hibás...a gomb csak mechanikai retesz


Tehát leülsz egy sámlira, és a fogantyún lévő indítót szétszeded...

2023. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Jól sejtettem én. Egyszer már szét is akartam szedni.

Egyszerű, laikus, (szőke😅) nőként meg tudom csinálni, vagy bízzam szerelőre?

2023. máj. 13. 15:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűbb ha cserélem?
2023. máj. 13. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni univerzális kapcsolót pár ezer Ft-ért, szóval nyugodtan próbálkozhatsz.
2023. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😁
2023. máj. 13. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

várj! Előbb szedd szét hajszíntől függetlenül. Kérsz valakitől egy (néhány)csavarhúzót, odahúzol egy sámlit, tea, cigi, aztán szétszeded.


Nem a NASA tervezte, úgyhogy biztos megoldod


Járj szerencsével, sok sikert.

2023. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi. :) szétszedtem. próbáltam indítani, be is indult, de kb 5 mp és leállt. azt vettem észre, hogy ahol a kapcsoló vezetéke csatlakozik, rögtön túlmelegszik. Ez ennyi idő alatt normális? Egyből forró lesz. Szénkefét is néztem. Az sincs szétkopva.

Lassan 3 éves bosch fűnyíró a páciens

2023. máj. 14. 12:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem akkor csinált ilyet, amikor zárlatos volt a motor.

Hidegen elindult és max. fél perc után leállt a motor és tűzforró volt.

2023. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt max 5 másodperc és leáll. És csak az a kis ezüst színű izé lesz nagyon forró, amibe a kapcsoló vezeték végén lévő sarut dugom.
2023. máj. 14. 14:48
 10/10 anonim ***** válasza:

kontakthibának hívják..az érintkezés oly gyenge, hogy akevéske áthaladó áram is felmelegíti.


Itt kellene valamit tenni, mondjuk fogóval erőből lapítani a csatlakozó forrasztáson, vagy

valami izén..


Ezzel kár szervizbe menni. Kérj meg egy elsőéves villanyszerelő tanulót, ő tudja orvosolni...

2023. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!