Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vadrózsa, csipkebokor irtásáho...

Vadrózsa, csipkebokor irtásához milyen, átszúrás ellen védett kesztyűt ajánlotok, lehetőleg jó ár-érték arányban? Kinek mi vált be, amivel a szúrós izéket is meg tudja fogni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Találkoztam a Gardena több mint 10 ezer Ft-ot kesztyűjével. Kicsit drága. Az OBI is árul. Van, aki vastag marhabőr vagy sertésbőr kesztyűt ajánl. Melyiket válasszam? Egyébként sok, átszúrás elleni kesztyűnél a leírásban szerepel, hogy vadrózsa ellen nem véd!

#rózsaápoló kesztyű #rózsametsző kesztyű #átszúrás szúrás elleni kesztyű #átszúrás védett szúrásvédett kesztyű #rózsa vadrózsa csipke #kerti kesztyű szúrásbiztos
2023. máj. 13. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Munkavédelmi vagy barkácsboltban néznék meg egy komolyabb hegesztőkesztyűt. Vigyél egy darab ágat és markolj rá :-)


[link]

2023. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átszúr minden bőrkesztyűt, ha úgy fogod meg.

De hát nem úgy kell megfogni... Nekem sima kínai bőr munkavédelmi kesztyűm van, a legolcsóbb, amit a munkahelyem anyagbeszerzője talált, ezt használom.

Ha nem egy nagy bozótos telket akarsz megtisztítani, csak pár tövet kivágni, akkor ezt odafigyeléssel is lehet.

Amúgy, mit akarsz csinálni? Csak elvágni földszinten, vagy kiásni, vagy mit?

2023. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, bozótos telket szeretnék megtisztítani. Tehát nem csak 1-2 szálat kellene megfogni és sajnos nem érek rá óvatoskodni...
2023. máj. 15. 07:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Fűkaszára kell fűrésztárcsa, meg egy személy, aki egy vasvillával a másik oldalra dönti a bozótot, hogy aláférj a géppel. Ez a technikája, nem kézzel húzni-vonni.

Kizártnak tartom, hogy teljesen átszúrásbiztos kesztyűt találj. Főleg emberi áron. Én szoktam kesztyűben bozótot irtani, ha úgy kapja el, a vastag bőrt is átszúrja néha.

2023. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!