Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lehet a baja a fűnyíró...

Mi lehet a baja a fűnyíró traktornak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Adott egy új Husqvarna TS138 fűnyíró traktor, durván 2 hete vettem, és van benne 3 üzemóra. Jóformán 2x használtam funyirasra.

Hidegen gyönyörűen indul és dolgozik ahogy kell. Mindkét alkalommal leállítás után kb. negyed órával próbáltam elindítani, és 4-5 másodpercenként elkezd fulladozni, de nem fullad le teljesen. Nyilván ilyenkor leállítás egyből. Vártam 1 órát... gondolom lehűlt teljesen a motor és újraindítás után megint szépen járt. 100-as friss benzint kapott csak, és ezalatt az idő alatt sem kapott nagy terhelést. Leállítás előtt alacsony fordulaton járatom 1 percig. Kb. mindent a gépkönyv szerint csináltam.

Tudom, szakszervizt célszerű megkérdezni, és meg is fogom, de hátha akad olyan, aki hasonló problémával küzd(ött).



2023. máj. 20. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Eleve garanciális időben ne nyúlkálj hozzá, mert elveszíti a garit. Szerintem úgy, ahogy itt feltetted a kérdést, a szervíznek is felteheted, ha valaki találkozott ilyennel az a szerviz. Ha meg tudod javítani magad is, azt meg fogják mondani. Nem hiszem, hogy egy husqvarnának komoly baja lehet ennyi idő után.
2023. máj. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!