Kezdőoldal » Otthon » Kert » Igaz lehet e, hogy fűkaszázás...

Igaz lehet e, hogy fűkaszázás előtt a damilt érdemes beáztatni hogy ne legyen olyan szakadós?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 13:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nehezen tudom elképzelni hogy a műanyagot befolyásolhatná az áztatás..... Szerintem az nem vesz fel vizet..(?)
2023. jún. 7. 13:37
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ki találta ki ezt az ostobaságot? Naná, hogy a műanyag nem vesz vízet. Szerintem drágább damilokkal próbálkozz inkább amik jobb minőségűek. Az olcsók hajlamosabbak szakadni, véghasadni a gyengébb minőségű műanyag miatt.
2023. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Vízben biztos, hogy semmi értelme, esetleg valami higítóba vagy benzinbe próbáld meg egy kis darabbal, hogy puhul-e.
2023. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem vesz fel vizet. Nincs értelme áztatni.

Esetleg, van az a jelenség, hogy az ócskább fajták hőségben használva a fejben összeolvadnak, és mivel így nem tud damil kijönni, egy idő után tőben elszakad, ahogy a szem eldörzsöli, aztán lehet szétszedni a fejet. Na, ilyen szar damil esetében időnként érdemes vízbe mártani a fejet, hogy lehűljön a damil. De a víz kimegy belőle két másodperc pörgés alatt, szóval ezt se használat előtt kell, hanem használat közben pár percenként.

2023. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Olyasvalaki mondta akiben műszaki dolgokban megbíztam.... Simán készpénznek vettem... Csak később kezdtem elgondolkodni hogy itt valamiféle ellentmondás lehet.

Alig várom hogy rákérdezzek nála hogy akkor ez most hogy is van -vagy hogy gondolta (?)

Szerintem is teljesen irreális

2023. jún. 7. 14:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Alu betétes 4 szögű nekem nagyon bevált, visz mindent is, és alig kopik. Drága, viszont már 3 éve használom a 90 métereset, az olcsóbbakból egy 90 méteres sokszor nem bírt ki egy szezont sem.
2023. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! Az, aki mondta neked ezt az egetverő marhaságot, azon röhög hogy milyen szerény fizikai ismereteid vannak..simán hülyét csinált belőled.


Drágább, jobb minőségű damilt kell venni, az olcsó a szarevőknek van kínálatban.

Küldd el a mutterjába a műszaki ismereteivel együtt, mert nagyon sötét lehet az ürge.

2023. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezermillióegy dolog készül műanyagból amiben vízet tárolnak valamilyen formában. Fura lenne ha az ásványvízes palack elázna. 😂
2023. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Van az a helyzet amikor az ember nem gondolkodik mert az adott vonatkozásban hiteles személy állít valamit... Akkor eszembe sem jutott rajta gondolkodni mert olyan határozottan és meggyőzően mondta.... Utána persze elkezdtem gondolkodni hogy most akkor ez hogy van?

Tényleg alig várom hogy találkozzak vele és rákérdezek hogy gondolta ezt?

A másik dolog hogy mivel tönkrement a damil fejem vettem egy újat ami automata igaz hogy olcsóbb árfekvésű de hát... Attól még kell hogy működjön

Amikor megvettem, már fel volt töltve damillal.... Egyébként én sem olcsó damilt használok mert nagyon uncsi állandóan damillal tölteni (és a földhöz ütögetni hogy adagolja a damilt)

2023. jún. 7. 17:32
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

"damilt érdemes beáztatni"


Lehet benne valami, mert rengeteg horgászt látok itt a vízparton, akik csak "áztatják" egész nap a damiljukat.

:)

2023. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!