Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miert nem indul a fukasza?

Miert nem indul a fukasza?

Figyelt kérdés
Elkezdtem vele vagni viszonylag magas fuvet(ez nem hiszem, hogy befolyasolja)aztan egyszer csak lefulladt. Azota hiaba probalom berantani, akarmennyi szivatoval, egyszeruen nem.

2023. jún. 10. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a gyújtást kellett kicserélni amikor ilyen volt.
2023. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet. Akár az is, hogy túlszívatod.
2023. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.:Megprobaltam felszivatoval, anelkul is
2023. jún. 11. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Félszívató akart lenni a felszívató? Mert olyan nincs, hogy félszívató. Alapból a nagy nyíláson szívja a levegőt, szívatónál meg egy kicsi lyukon.

Nézd meg a gyertyát, hogy benzines-e. Ebből legalább azt ki tudod szűrni, hogy benzin van-e. Meg a szikrát is megnézheted.

2023. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4.:Igen, az akart lenni, csak nincs ekezetem. Ugy ertem, hogy ez a szivato olyan mint egy kar, csak ott allitod meg ahol akarod. Feluton megallitottam, es erre ertettem a felszivatot. A gyertyat holnap megnezem, koszi!
2023. jún. 11. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:

5

Ha leszeded a légszűrőt, meg tudod nézni, hogy működik a szívató. A műanyag lap közepén van egy icipici lyuk a levegőnek, így tud nagyobb benzin:levegő arány keletkezni. Félállásban ugyanaz lesz, mint teljesen nyitott állásban, mert ha már körömnyi hézag van a levegőnek, az már elég neki, ott ugyanúgy áramlik, mint teljesen nyitott állásnál.

2023. jún. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!