Kezdőoldal » Otthon » Kert » Valaki segítsen! Hogyan kell...

Valaki segítsen! Hogyan kell az álló muskátlit kiteleltetni?

Figyelt kérdés
Még soha nem teleltetttem ki és nem tudom, hogy hogyan fogjak hozzá.Van garázsunk, ott nem sok fény van, modhatni semmi, de az egyetlen hely ahol van tér és el tudom őket helyezni.
2010. okt. 12. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát.Vagy világos fagymentes,de nem fűtött helyen az eredeti cserépben visszavágva,havonta 1x kicsit megöntözve,vagy sötét helyen(pincében,azaz fagymentes helyen)a cserépből kivéve,a gyökerével felfelé összekötve,papírba csavarva.Szerintem az a lényeg,hogy ne fagyjon meg, Fény igazából majd csak akkor kell,ha átülteted és újra virágoztatod,azaz tavasszal.Öntözni nem kell,csak nagyon-nagyon minimálisan,mint ahogy írtam.
2010. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én - mivel nincs optimális teletető helyem - simán a belső ablakpárkányon tartom őket télen. Amikor behozom, erősen visszavágom, meglocsolom és utána már csak akkor locsolom meg egy nagyon kicsit, amikor száraz a földje, szóval éppen csak annyit kap, hogy száradjon ki. Ha hirtelen hosszú, vékony hajtásokat hoznak, nyugodtan le kell vágni. Így tartom télen az álló és a futómuskátlit is. Hosszú évek óta ugyanazok a tövek díszelegnek nálunk, szóval bevált a módszer :=).
2010. okt. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 13. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Én összeültetem /5db 40 cm-s ládába fér el/,és beviszem a fiam ált.iskolájába a folyosóra.Tavaszig ott van,heti--kétheti gyakorisággal a srácom meglocsolja.Tavasszal friss földbe szét..-kiültetem.
2010. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!